מכירה פומבית 73
Antiquities
13.12.19
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Piazza Lovatelli, 1 00186 - Roma
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
13 December 2019 - 4:00 pm CET
פריט 143:
TAPPO D’ANFORA CON ISCRIZIONE
נמכר ב: €350
הערכה:
€80 - €120
עמלת בית המכירות:
25%
לפרטים נוספים
TAPPO D’ANFORA CON ISCRIZIONE
I secolo a.C.
diam. cm 9
PROVENIENZA