מכירה פומבית 374 חלק ב'
Antiques, Modern and Contemporary Art Auction
19.2.20
(הזמן המקומי שלך)
פורטוגל
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 29:
HUBERT, Marie Gabriel (n.1861) Paisagem com casas Óleo sobre madeira Assinado Dim. aprox.: 16 x 26 cm
נמכר ב: €500
הערכה:
€500 - €1,000
עמלת בית המכירות: 24.6%
HUBERT, Marie Gabriel (n.1861)
Paisagem com casas
Óleo sobre madeira
Assinado
Dim. aprox.: 16 x 26 cm