מכירה פומבית 374 חלק ב'
Antiques, Modern and Contemporary Art Auction
19.2.20
פורטוגל
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 77:
SOFIA LUCAS Técnica mista sobre tela Assinado e datado de 2001 Dim. aprox.: 97 x 195 cm.
הערכה:
€800 - €1,500
עמלת בית המכירות: 24.6%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
SOFIA LUCAS
Técnica mista sobre tela
Assinado e datado de 2001
Dim. aprox.: 97 x 195 cm.