מכירה פומבית 374 חלק ב'
Antiques, Modern and Contemporary Art Auction
19.2.20
פורטוגל
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 90:
נמכר ב: €32,000
25,000
הערכה:
€25,000 - €45,000
עמלת בית המכירות: 24.6%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
BOTELHO, Carlos Botelho (1899-1982)
Vista da Sé - Lisboa
Óleo sobre platex
Assinado (frente e verso) e datado de 1967
Dim. aprox.: 45,5 x 65,5 cm.