מכירה פומבית 374 חלק ב'
Antiques, Modern and Contemporary Art Auction
19.2.20
(הזמן המקומי שלך)
פורטוגל
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 92:
5,000
הערכה:
€5,000 - €8,000
עמלת בית המכירות: 24.6%
JOAQUIM RODRIGO, Joaquim José Rodrigo (1912-1997)
"Interior"
Óleo sobre papel, colado sobre platex
Assinado e datado de 1951
Dim. aprox.: 55 x 38 cm.