מכירה פומבית 374 חלק ב'
Antiques, Modern and Contemporary Art Auction
19.2.20
פורטוגל
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 134:
QUOST, Ernest (1842-1931) Natureza morta com flores Óleo sobre tela Assinado (c.1897/1898) Dim. aprox.: 47 x 38 cm.
נמכר ב: €600
הערכה:
€600 - €1,000
עמלת בית המכירות: 24.6%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
QUOST, Ernest (1842-1931)
Natureza morta com flores
Óleo sobre tela
Assinado (c.1897/1898)
Dim. aprox.: 47 x 38 cm.