מכירה פומבית 4 MODERN AND CONTEMPORARY ART
7.3.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 Via Settevalli, 133/C (PG) - 06129

Live auction saturday march 7 2020, 5pm

פריט 120:

Pierluigi De Lutti “Sogno al centro” 2009

נמכר ב: €1,200
1,200
הערכה:
€1,500 - €2,000
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים

Pierluigi De Lutti
Monfalcone, 1959 “Sogno al centro” 2009
olio su tela
cm 120x100
firmato in basso a destra
Autentica dell’Artista su foto