מכירה פומבית 4 MODERN AND CONTEMPORARY ART
7.3.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 Via Settevalli, 133/C (PG) - 06129

Live auction saturday march 7 2020, 5pm

פריט 133:

Chuck Close “Self Portrait” 1986

נמכר ב: €1,000
1,000
הערכה:
€1,500 - €2,000
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים

Chuck Close
Monroe, 1940
“Self Portrait” 1986
litografia su cartoncino fatto a mano
invito originale alla mostra alla mostra
Disson Gallery (Stoccolma) del 1986
firmato al verso
cm 18,5x13,5