מכירה פומבית 11
MODERN & CONTEMPORARY ART
22.2.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Via Don Minzoni, 27 - 54033 Carrara (MS)
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 37:
VESPIGNANI RENZO
5,000
הערכה:
€8,000 - €10,000
עמלת בית המכירות:
20%
לפרטים נוספים
מע"מ: 17% על העמלה בלבד
Senza titolo
Olio su tela Dim. 70x100 Opera accompagnata da autentica Firmato in basso a dx
Tecnica: Olio su tela