Auction 11 MODERN & CONTEMPORARY ART
De la Daliano Ribani Auctions
22.2.20
Via Don Minzoni, 27 - 54033 Carrara (MS), Italia
Licitația a luat sfârșit

LOT 156:

BUENO ANTONIO
Senza titolo

Preț de început:
Preț aproximativ :
€350 - €550
Comision casă de licitații: 20% Mai multe detalii
tag-uri:

Senza titolo
Litografia Dim. 50x35 Esemplare 28/90 Tiratura in basso a sx Firmato in basso a dx
Tecnica: Litografia