Auction 11 MODERN & CONTEMPORARY ART
De la Daliano Ribani Auctions
22.2.20
Via Don Minzoni, 27 - 54033 Carrara (MS), Italia
Licitația a luat sfârșit

LOT 159:

SANS
Minerva

Preț de început:
Preț aproximativ :
€800 - €1,200
Comision casă de licitații: 20% Mai multe detalii
tag-uri:

Minerva
Vernice, china, oggetti, fotografia digitale su cartone intelato Anno 2005 Dim. 50x40 Opera archiviata al Nï¾° A9009/12/05 Firmato al verso Datato e firmato in basso a dx
Tecnica: Vernice, china, oggetti, fotografia digitale su cartone intelato