מכירה פומבית 5 חלק א'
Antiques, Painting century XIX and Oriental Art Auction
24.2.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Ist session 15:00 hrs (lot 1 through 256)
פריט 3:
Sedia Luigi XV in legno finemente intagliato e dorato a mecca, Italia Meridionale I metà sec.XVIII
נמכר ב: €250
הערכה:
€100 - €150
עמלת בית המכירות:
24%
לפרטים נוספים