מכירה פומבית 5 חלק ב'
Antiques, Painting century XIX and Oriental Art Auction
24.2.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
II part 18.00 hrs. (lot 257 - 467)
פריט 268:
Scuola italiana sec.XX "Porto" olio su tavoletta, f.to in b.a ds. Marino
נמכר ב: €250
הערכה:
€100 - €150
עמלת בית המכירות:
24%
לפרטים נוספים