מכירה פומבית 6 חלק א'
25.2.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Martedì 25 Febbraio 2020 ore 10.30 (dal lotto 468 al 669)
פריט 505:
Quattro pannelli dipinti su seta in policromia con fiorellini e uccelli, Cina sec.XIX
נמכר ב: €1,500
1,000
הערכה:
€1,000 - €1,100
עמלת בית המכירות:
24%
לפרטים נוספים