מכירה פומבית 6 חלק ב'
Antiques, Painting century XIX and Oriental Art Auction
25.2.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Tue feb 25, hrs 15.00 (lot 670 - 1066)
פריט 675:
Piccolo secretaire Carlo X lastronato in mogano, Francia sec.XIX
נמכר ב: €300
הערכה:
€300 - €350
עמלת בית המכירות:
24%
לפרטים נוספים