מכירה פומבית 6 חלק ב'
Antiques, Painting century XIX and Oriental Art Auction
25.2.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Tue feb 25, hrs 15.00 (lot 670 - 1066)
פריט 1057:
Tavolo da gioco Luigi XVI lastronato in palissandro, Genova fine sec.XVIII
נמכר ב: €500
הערכה:
€400 - €450
עמלת בית המכירות:
24%
לפרטים נוספים