Sale date tuesday february 18, 3 pm
LOT 182:
440
€450 - €800
Buyer's Premium: 24%
Oscar Andrea Braendli (Milano 1950 - Bombinasco 2009)
Astratto
Tempera su cartoncino
6x10 cm
Firmato e datato 1992 sul retro
Astratto
Tempera su cartoncino
6x10 cm