Sale date tuesday february 18, 3 pm
LOT 193:
Giorgio Lauro (Torino 1948) Dama Olio su tela 100x100 cm XX sec.
Sold:
90
€90 - €150
Buyer's Premium: 24%
Giorgio Lauro (Torino 1948)
Dama
Olio su tela
100x100 cm
XX sec.
Giorgio Lauro (Torino 1948)
Dama
Olio su tela
100x100 cm
XX sec.