מכירה פומבית 41 FEBRUARY AUCTION - N.41
28.2.20
איטליה
 via Palina 3 - Sabbio Chiese (BS)

Timed auction

Ends february 28, 6 pm CET

פריט 3:

Autore non identificato (XIX secolo)

Scena galante
60x40 cm
Firmato ...

נמכר ב: €250
הערכה:
€250 - €600
עמלת בית המכירות: 25% לפרטים נוספים

Scena galante
60x40 cm
Firmato
Misure 60x40 cm