מכירה פומבית 41 FEBRUARY AUCTION - N.41
28.2.20
איטליה
 via Palina 3 - Sabbio Chiese (BS)

Timed auction

Ends february 28, 6 pm CET

פריט 6:

Anonimo (XIX secolo)

Fanciulla con la collana rossa
Acquerello ...

נמכר ב: €90
הערכה:
€50 - €200
עמלת בית המכירות: 25% לפרטים נוספים

Acquerello su carta
Misure 18,5x15 cm