מכירה פומבית 10 חלק ב'
14.5.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo
הדגמת מכירה
Second session, thursday may 2020, 6 pm CET
פריט 221:
COPPIA DI CANDELABRI – PAIR OF CANDLESTICKS
עמלת בית המכירות:
24%
לפרטים נוספים
Cinque fiamme in bronzo dorato finemente inciso con putti. Francia, secolo XX. Cm H 55. Five flames in gilded bronze finely engraved with cherubs. France, 20th century Cm H 55.