מכירה פומבית 10 חלק ב'
14.5.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo
הדגמת מכירה
Second session, thursday may 2020, 6 pm CET
פריט 227:
LOTTO DI DUE CORNICI – LOT OF TWO FRAMES
עמלת בית המכירות:
24%
לפרטים נוספים
In palissandro intarsiate a motivi floreali in bosso. Sicilia, secolo XIX. Cm 24×22; Cm 17×15. Rosewood inlaid with boxwood floral motifs. Sicily, 19th century. Cm 24×22; Cm 17×15.