מכירה פומבית 10 חלק ד'
16.5.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo
IV tornata sabato 16 maggio 2020 ore 18

פריט 431:

CALAMAIO – INKWELL

נמכר ב: €260
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים

CALAMAIO – INKWELL

Antica maiolica policroma con la figura di un mendicante sul laterale sinistro. Caltagirone, secolo XVIII. Cm 19 H 22. Ancient polychrome majolica with the figure of a beggar on the left side. Caltagirone, XVIII century. Cm 19 H 22.