מכירה פומבית 1 April auction
5.4.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 via Venezia, 56 - Taranto
Sunday april 5 2020, 10.30 am CET.

פריט 36:

FRANCESCO TORALDO - "Prologo"
FRANCESCO TORALDO

נמכר ב: €200
הערכה:
€700 - €1000
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים
מע"מ: 22% על העמלה בלבד

FRANCESCO TORALDO
“Prologo” olio su tavola cm 30x40, firmata in basso al centro. Sul retro firma e titolo. Autentica a cura dell’artista su fotografia con timbro a secco.