מכירה פומבית 79 חלק א' E-LIVE AUCTION 79 - ITALIAN AND WORLD MODERN COINS AND MEDALS
2.5.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 Piazza Lovatelli, 1 00186 - Roma

4 April 2020 from 2:00pm CET for lots 1-1134

5 April 2020 from 2:00pm CET for lots 1135-2315

פריט 2:

ALBANIA - Zogu I (1925-1939) - 0,25 Lek - 1927 - NI R Kr. 3 assieme a 0,50 lek 1926 (SPL) - Lotto di due monete - qSPL

עמלת בית המכירות: 20% לפרטים נוספים