מכירה פומבית 1online Graphics & Prints
4.4.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 via San Vitale, 23a - 40125 Bologna
Saturday april 4 2020, 4 pm CET. Online only and by phone auction

פריט 6:

נמכר ב: €140
הערכה:
€200 - €400
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים
מע"מ: 22% על העמלה בלבד

GIUSEPPE GAGLIARDI (Bologna 1902 - 2005). “Natura Morta”, 1938. Olio su tavola. Cm 32x22,5. Opera firmata e datata in basso a destra “G. Gagliardi ’38”.