מכירה פומבית 1online Graphics & Prints
4.4.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 via San Vitale, 23a - 40125 Bologna
Saturday april 4 2020, 4 pm CET. Online only and by phone auction

פריט 20:

נמכר ב: €550
הערכה:
€300 - €600
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים
מע"מ: 22% על העמלה בלבד

QUINTO GHERMANDI (Crevalcore 1916 - S. Lazzaro di Savena 1994). “Mater Dei”, 1958. Scultura in bronzo. Cm 20,5x8x9. Opera firmata e datata al lato “Quinto Ghermandi 1958”, pezzo unico.