מכירה פומבית 1online Graphics & Prints
4.4.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 via San Vitale, 23a - 40125 Bologna
Saturday april 4 2020, 4 pm CET. Online only and by phone auction

פריט 30:

הערכה:
€150 - €300
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים
מע"מ: 22% על העמלה בלבד

UMBERTO SGARZI (Bologna 1921-2017). “Paesaggio”. Olio su tavola. Cm 27x20. Opera firmata in basso a destra “U. Sgarzi”. Opera firmata al retro “U. Sgarzi” e timbrata “Umberto Sgarzi”.