מכירה פומבית 1bis Modern and Contemporary Art Auction
24.4.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 via Venezia, 56 - Taranto
Friday april 24 2020, 5 pm CET

פריט 13:

TORALDO FRANCESCO “Prologo"

TORALDO FRANCESCO
Catanzaro 1960

נמכר ב: €250
הערכה:
€700 - €1,000
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים
מע"מ: 22% על העמלה בלבד

TORALDO FRANCESCO
Catanzaro 1960
“Prologo"
olio su tavola cm 30x40, firmata in basso al centro. Sul retro firma e titolo. Autentica a cura dell’artista su fotografia con timbro a secco.