מכירה פומבית 1bis Modern and Contemporary Art Auction
24.4.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 via Venezia, 56 - Taranto
Friday april 24 2020, 5 pm CET

פריט 22:

Falsetti Massimo "k2"

Falsetti Massimo
Roma 1955

הערכה:
€1,000 - €1,500
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים
מע"מ: 22% על העמלה בלבד

Falsetti Massimo
Roma 1955
"k2"
olio su tela cm 60x70 , firmato in verticale a sinistra.
Firmato e intitolato sul retro.  Autentica su fotografia.