מכירה פומבית 6 Modern and Contemporary Art Auction
16.5.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 Via Settevalli, 133/C Perugia (PG) - 06129
Saturday may 16, 5 pm CET

פריט 24:

Salvatore Magazzini
“Senza titolo”

הערכה:
€400 - €600
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים

“Senza titolo”
Salvatore Magazzini
(Pistoia, 1955)
“Senza titolo”
olio su tavola
cm 50x70
firmato al verso
Autentica dell’Artista su foto