מכירה פומבית 6 Modern and Contemporary Art Auction
16.5.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 Via Settevalli, 133/C Perugia (PG) - 06129
Saturday may 16, 5 pm CET

פריט 49:

Emilio Scanavino
“N.50”

נמכר ב: €25
הערכה:
€50 - €100
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים

“N.50”
Emilio Scanavino
(Genova, 1922 Milano, 1986)
“Numero 50”
fotolitografia (5 colori offset) dell’opera originale di Emilio Scanavino
espressamente eseguita per il numero 50
di Bolaffiarte non firmata
cm 28x21