פריט 77:
Escuela castellana, s.XV.
1,000
€2,800
עמלת בית המכירות: 19.5%
מע"מ: 21%
Escuela castellana, s.XV.
San Juan Bautista.
Talla en madera policromada.
90 x 32 x 22 cm.