מכירה פומבית June 2021 auction Furniture, sculptures and art auction
Trionfante Antiques
15.6.21
Via Altofonte, 82 - 90129 Palermo, איטליה
Tuesday june 15 2021, 9 pm CEST

פריט 144:

COPPIA CANDELIERI

נמכר ב: €1,300
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 15.6.21 בבית המכירות Trionfante Antiques

COPPIA CANDELIERI
Carlo X, in bronzo a 3 fiamme sostenute da cigni con ali spiegate su asse piriforme e colonna cesellata in bronzo dorato. Base quadrata XIX° secolo , Francia. Mis.h cm 52