מכירה פומבית Marzo 2022/ round I
Trionfante Antiques
3.3.22
Via Altofonte, 82 - 90129 Palermo, איטליה
Giovedì 3 marzo 2022 ore 21

פריט 68:

COPPIA VASI

נמכר ב: €160
130
€160 - €200
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 3.3.22 בבית המכירות Trionfante Antiques

COPPIA VASI
in porcellana a fondo azzurro e scena d'ispirazione mitologica dentro riserva dorata 2 cigni formano delle anse dorate.XXsecolo, Francia. h cm 41,5 x 24