מכירה פומבית September 2022
Trionfante Antiques
26.9.22
Via Altofonte, 82 - 90129 Palermo, איטליה

Lunedì 26 settembre 2022, ore 20.30 CEST

פריט 39:

SCULTURA

€150 - €200
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף

SCULTURA
in maiolica invetriata Raff cane Fo. XX secolo Cina. H cm 32 X 12 X 8