מכירה פומבית Apr 24/ rII
Trionfante Antiques
23.4.24
Via Altofonte, 82 - 90129 Palermo, איטליה

פריט 331:

BELLA SPECCHIERA

€250 - €700
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 23.4.24 בבית המכירות Trionfante Antiques

BELLA SPECCHIERA in argento 925 sbalzata e finemente cesellata Italia XX secolo h cm 41 x 35,5