מכירה פומבית 11 old, 18th century and 19th century paintings from private collections
Errico Casa d'aste
25.4.20
Via S.Maria Costantinopoli, 76 80138, Napoli (NA), איטליה
Saturday april 25 2020, 6pm CET

פריט 2:

Anonimo primi anni del XX° secolo
“Paesaggio boschivo”

נמכר ב: €75
75
€300 - €500
עמלת בית המכירות: 15% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 25.4.20 בבית המכירות Errico Casa d'aste

“Paesaggio boschivo”
olio su tela
Misure: cm 34 x61