מכירה פומבית 29
Lucas aste
19.9.23
Via Nino Bixio, 32, 20129 Milano MI, איטליה
Martedì 19 settembre 2023, ore 15

פריט 399:

Due cornici
Legno scolpito e laccato bianco
Italia, XX secolo

€200 - €300
עמלת בית המכירות: 27% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 19.9.23 בבית המכירות Lucas aste

Due cornici
Italia, XX secolo
Misure battente 68 x 58 cm e 88 x 72,5 cm
Misure esterne 89 x 79 cm e 103 x 88 cm

Two frames
Carved and white lacquered wood
Italy, 20th century
Door measures 68 x 58 cm and 88 x 72,5 cm
External measures 89 x 79 cm and 103 x 88 cm