מכירה פומבית 97 חלק ג'
Antiques, Works of Art & Books
25.9.20
(הזמן המקומי שלך)
פורטוגל
Calçada João do Carmo, 31 4150-426 Porto - Portugal
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 870:
GALHETEIRO SALEIRO E PIMENTEIRO "ÍRIS"
נמכר ב: €150
הערכה:
€150 - €200
עמלת בית המכירות: 17%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
Em porcelana da Fábrica da Vista Alegre, decoração policromada e dourada. Marca nº 36 (1980-1992). Dim.: 12 x 15,5 x 21,5 cm