מכירה פומבית 97 חלק ג'
Antiques, Works of Art & Books
25.9.20
(הזמן המקומי שלך)
פורטוגל
Calçada João do Carmo, 31 4150-426 Porto - Portugal
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 871:
CAIXA "CARPA"
הערכה:
€200 - €300
עמלת בית המכירות: 17%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
CAIXA "CARPA"
Em porcelana da Fábrica da Vista Alegre, decoração policromada e dourada. marca nº 36 (1980-1992). Dim.: 10,5 x 22 x 10,5 cm.