Auction 64 Partea 5
18.9.20
(Ora locală)
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo
Vezi demo
Licitația a luat sfârșit
LOT 902:
Ilario Rossi 1911-1994 olio su tela ‘oggetti e fiori secchi’ firmato in basso a destra datato sul retro 1973
Mai mult...
Preț de început:
Preț aproximativ:
€400 - €450
Comision casă de licitații: 20%
Mai multe detalii