מכירה פומבית 8 חלק א'
Antiques & Works of Art
4.11.20
(הזמן המקומי שלך)
פורטוגל
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO
פריט 2:
TACHO GRANDE DE LAREIRA
נמכר ב: €50
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
TACHO GRANDE DE LAREIRA
Em cobre e ferro. Portugal, Séc. XVIII/XIX. Sinais de uso e defeitos.
Dim.: 32x47 cm.