מכירה פומבית 97 חלק ב'
17.12.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Viale Regione Siciliana, 4975 – Palermo
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 339:
SCUOLA NAPOLETANA DEL XVII SECOLO OLIO su tela “Caduta di Cristo”. cm 60×68
עמלת בית המכירות: 22%
לפרטים נוספים
SCUOLA NAPOLETANA DEL XVII SECOLO OLIO su tela “Caduta di Cristo”.
cm 60×68