מכירה פומבית 74 חלק ב'
Viscontea auction house
10.2.21
Via Guido Cavalcanti, 8 - 20127 Milan, איטליה

פריט 362:

€1,000 - €1,500
עמלת בית המכירות: 25% לפרטים נוספים

CARLO MAGINI (Attr.) (Fano, 1720-1806). Piccolo dipinto olio su pergamena raff. 'NATURA MORTA'. In cornice dorata.
Misure : Lung. cm. 13,6 Alt. cm. 12,4 ca.