Auction Marzo 2021 Part 1
Mar 24, 2021
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo
View demo
LOT 13:
Sheffield inciso e sbalzato. Inizi secolo XX. Cm H 24.
€100 - €150
Auction house commission: 27%