Auction Marzo 2021 Part 3
Mar 26, 2021
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo
View demo
LOT 325:
Bronzo dorato decorati a motivi floreali. Francia. Secolo XX. Cm 33 H 33 e 37 e 23
€150 - €200
Auction house commission: 27%