Auction Marzo 2021 Part 3
Mar 26, 2021
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo
View demo
LOT 327:
Rame dorato decorato a motivi floreali. Secolo XX. Cm H 52
Sold for: €100
€100 - €150
Auction house commission: 27%