מכירה פומבית 2104
8.6.21
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה

פריט 0026:

OGGETTISTICA

נמכר ב: €1,500
הערכה:
€800 - €900
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים

Antico portareliquario in argento sbalzato Genova sec.XVIII custodia coeva in marocchino con stemma nobiliare
reliquario h.cm.35