מכירה פומבית 2104
8.6.21
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה

פריט 0027:

OGGETTISTICA

נמכר ב: €650
הערכה:
€600 - €700
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים

Placca in rame sbalzato e dorato cornice lignea coeva Venezia sec.XVII
cm.14x20